Ak Turizm

Şehir merkezine yakın olmakla birlikte karmaşadan uzak konumuyla Kaşık Adası’nda doğal yapıyı korumaya özen göstererek tam kapsamlı bir konferans merkezi ve bir sağlıklı yaşam merkezi oluşturulacaktır.

Şehirden Ulaşım Süresi: 40 dakika

Ak Turizm’in tam kapsamlı bir konferans merkezi ve bir sağlıklı yaşam merkezi oluşturmayı planladığı Kaşık Adası, tüm doğal güzelliği ile şehrin karmaşasından uzak oluşuna karşın, şehirden sadece 40 dakikalık mesafededir.

Kaşık Adası’nda şehre yakın, gürültüden uzak yatırımlar

Akkök Grubu’nun Kaşık Adası’nda gerçekleştireceği turizm yatırımları için kurulan Ak Turizm, yatırım kararlarını şehrin ihtiyaçları ve çevreye duyarlılık ekseninde şekillendirmektedir.

Şehir merkezine yakın olmakla birlikte şehir insanının fırsat buldukça kaçtığı karmaşa, gürültü kirliliği ve trafikten uzak konumuyla dikkat çeken Kaşık Adası, bu özellikleriyle zengin yatırım seçenekleri sunmaktadır. Adada tam kapsamlı bir konferans merkezi ve bir sağlıklı yaşam merkezi kurmak, öne çıkan seçenekler arasında yer almaktadır.

Ak Turizm, İnşaat Alanı Yatırım kararlarını değerlendirdiği her aşamada adanın doğal yapısını korumaya öncelik vermektedir. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak toplam 52 bin m2’lik bir alana sahip adanın yalnızca 7.600 m2’lik bir bölümü inşaat için ayrılmıştır.

Ak Turizm, 52 bin m2’lik bir alana sahip adanın inşaata ayrılan 7.600 m2’lik bölümünde sağlıklı yaşam merkezi ve bir konferans merkezi kurma gibi yatırım seçeneklerini değerlendirmektedir.

Ada ferahlığında kârlı yatırım fırsatları

Ak Turizm, Akkök Grubu tarafından Kaşık Adası’nda yapmayı planladığı turizm yatırımlarını yürütmek üzere hayata geçirilmiştir. Yatırım kararlarında toplumsal ve çevresel faktörleri göz önünde bulunduran Şirket, adanın doğal yapısını koruma konusunda büyük özen göstermektedir.

Kaşık Adası, şehir merkezine yakın konumu sayesinde kısa süreliğine şehirden kaçış imkânları yaratmakta ve bu özelliğiyle yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Ak Turizm, 52 bin m2’lik bir alana sahip adanın inşaata ayrılan 7.600 m2’lik bölümünde sağlıklı yaşam merkezi ve bir konferans merkezi kurma gibi yatırım seçeneklerini değerlendirmektedir.

Yatırım kararlarında toplumsal ve çevresel faktörleri göz önünde bulunduran Şirket, adanın doğal yapısını koruma konusunda büyük özen göstermektedir.

Sektörler